محل تبلیغات شما
موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان دانمارکی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور دانمارک و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان دانمارکی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

تخصصی ترین و پرسابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان دانمارکی و سایر زبانهای دنیا.
مؤسسة دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان دانمارکی به صورت فشرده و عادی، با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور دانمارک جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان دانمارکی آماده ارائه خدمات می باشد. برای رسیدن به موفقیت در آموزش خصوصی زبان دانمارکیلازم به ذکر است با توجه به هدف زبان آموز اعم از اقامت دائم و یا تحصیل در دانشگاه های دانمارک باید قادر به قبول در آزمون DANSK زبان دانمارکیباشند که معمولاً در دو سطح A1 و A2 برگزار می شود. همانگونه که می دانید در آزمون A1 باید بتوانید مکالمات ساده را به راحتی مدیریت کنید و در آزمون A2 باید قادر باشید تا جملات و عبارات پیچیده تری را درک کنید.

هدف ما آماده کردن شما برای این آزمون است. در این راستا آموزشگاه دنیای زبان سقراط بر روی هر 4 مهارت اصلی زبان یعنی مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز دارد. ولی پایه اصلی کلاسها بر محر مکالمه خواهد بود.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.
جهت کسب اعتماد شما عزیزان، شهریه به صورت اقساط تا پایان ترم پرداخت خواهد شد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه موظف است تا کل شهریه را به زبان آموز مسترد می کند.

منابع:

UPS Avio 4000 – 10-40 kVA OnLine EXIMPOWER ITALY

راز بازی انفجار چیست و چگونه می توان برنده این بازی شد؟

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده چیست؟

زبان ,دانمارکی ,خصوصی ,آزمون ,آموزش ,آموز ,زبان دانمارکی ,خصوصی زبان ,زبان آموز ,به صورت ,در آزمون ,آماده ارائه خدمات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بلاگ علی کرمی پور ..... lobirthranet tertepany خاطرات عجیب وغریب Xavier's style protparbeweb عشق و آرامش توحید سنگ شکن تولید کننده قطعات سنگ شکن کلید