محل تبلیغات شما

تجهیزات ایزولاسیون فوم پلی اتیلن در انواع سایز های متفاوت توسط برند های مختلف تولید می شوند و در کیفیت های مختلف به بازار عرضه می شوند ، فوم های پلی اتیلن برای ایزولاسیون اتاق های اتیک به کار می روند و کاربرد بسیار زیادی در این زمینه شغلی دارند و در زمینه موسیقی / صدا / خوانندگی کاربرد دارند ، و حتی در ایزولاسیون دیوار و کف و سقف نیز استفاده می شوند تا صدا را کاهش دهند .


فوم پلی اتیلن

فوم های پلی اتیلن از فراورده های شیمیایی تولید میگردند و یکی از مرغوب ترین عایق ها در نوع خود می باشند. فوم های پلی اتیلن چه از لحاظ عایق حرارتی و چه از لحاظ عایق صوتی دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد که به عنوان نمونه به طول عمر بالای آن در مقایسه با پنل پشم سنگ که نزدیک ترین رقیب آن از لحاظ عایق بودن میباشد، اشاره کرد .


از پلی اتیلن آتیک میتوان در زمینه تولید پنل های آتیکی و زیرسازی یا همان ایزولاسیون محیط های مختلف مخصوصا استودیوهای موسیقی ، سینمایی و دیگر اماکن و محیط های مربوطه استفاده کرد.

ویژگی های فوم پلی اتیلن

فوم های پلی اتیلن از ضخامت های ۱ میلیمتر تا ۱۰۰ میلیمتر تولید می گردند که ضخامت های کمتر آن  بیشتر برای بسته بندی محصولات و عمدتا به قصد عدم آسیب دیدگی محصولات در هنگام جا به جایی استفاده می شود و از ۳۰ میلیمتر به بالا به عنوان یک لایه عایق در میان دیوارها و پنل های آتیکی و غیره کاربری دارد و از دیگر ویژگی های آن میتوان به قیمت آن در مقایسه با سایر پنل های عایق اشاره کرد واگر چه کاربرد این محصول بسیار متفاوت است، اما ما اینجا به همین حد از توصیف ویژگی های آن اکتفا میکنیم.


منبع: سایت صدابرداران

UPS Avio 4000 – 10-40 kVA OnLine EXIMPOWER ITALY

راز بازی انفجار چیست و چگونه می توان برنده این بازی شد؟

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده چیست؟

های ,پلی ,اتیلن ,عایق ,فوم ,ایزولاسیون ,پلی اتیلن ,های پلی ,فوم پلی ,ویژگی های ,های مختلف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Laurel's life سایت تک مانگا پروفسور حمید پورسلیمانی پاریزی 911teb bumbxideto Freddie's memory ســـــــوته دلان ... دانلود رایگان بازی گوشی و کامپیوتر دیجیتال مارکتینگ دنیای فیلم بازار آذربایجان