محل تبلیغات شما

فردی که در مجلس دهم بیش از همه شعار مرگ بر آمریکا می‌داد به دلیل فساد اقتصادی بازداشت شد

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به انتخابات آمریکا و آینده مناسبات این دو کشور گفت: مناسبات ایران و آمریکا مناسبات خاصی است، مسایلی همانند راهبرد، رویکرد و تاکتیک را برای بسیاری از مناسبات در دنیا می توان به کار برد ولی در مورد ایران و آمریکا موضوع، موضوع خاص و ویژه ای است و معتقدیم آینده مناسبات بستگی به رفتار دو طرف دارد البته رفتار دو طرف هم علاوه بر عوامل داخلی از برخی عوامل منطقه ای و جهانی هم تاثیرپذیر است.

 

 نماینده سابق مجلس گفت: به طور مشخص متحدین نزدیک آمریکا در دنیا همانند اروپایی‌ها تلاش‌های بسیاری انجام دادند تا آمریکا را به برجام برگردانند ولی متحدان منطقه ای آن یعنی صهیونیست‌ها و مرتجعین عرب هزینه‌های بسیاری انجام دادند تا آمریکا از برجام خارج شود و برجام از بین برود، الان هم همین‌ها عزادار ترامپ هستند، همچنان نیز هدف شان این است که برجام به نتیجه نرسد.

 

این فعال ی افزود: در شرایط فعلی چند مرحله وجود دارد که باید آنها را مورد توجه قرار دهیم. نخستین مرحله جلوگیری از گسترش بحران است که معتقدم بحران بین آمریکا و ایران از این بالاتر نمی رود. خیلی از محافل ضد ایرانی سعی کردند تحت عنوان موج تحریم‌های تازه علیه ایران توسط دولت ترامپ یاد کنند اما واقعیت این است که طبق قوانین داخلی آمریکا رییس جمهوری که شکست خورده است و ۷۰ روز بیشتر به پایان دولتش باقی نمانده است اجازه ندارد کار و اقدام تازه‌ای را صورت دهد مگر اینکه منافع آمریکا به خطر افتاده باشد؛ بنابراین هر گونه تصمیمی باید با م با دولت جدید صورت گیرد و این به معنای این است که ما دوره جلوگیری از گسترش بحران بین ایران و آمریکا را خواهیم داشت.


منبع: شهر خبر

UPS Avio 4000 – 10-40 kVA OnLine EXIMPOWER ITALY

راز بازی انفجار چیست و چگونه می توان برنده این بازی شد؟

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده چیست؟

آمریکا ,مناسبات ,برجام ,هم ,ای ,بحران ,است که ,ایران و ,و آمریکا ,این است ,منطقه ای ,بسیاری انجام دادند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
یاران خراسانی جانم فدای رهبر رمانهای آراد آرسین Genie's notes کتابدارِ اطلاع ‏رسان توریستگاه مـــــــــــــداد رنگی وبلاگ استعدادهای پارسیان موسسه آموزش عالی چاوش Morteza Zarlaki نقطه سر خط