محل تبلیغات شما

خرید انواع مودم ADSL

مودم ADSL چیست ؟

مودم ها در انواع مدل های مختلف توسط برند های مختلف در دنیا تولید می شوند و کیفیت های متفاوتی نیز دارند برای مثال چند شرکت معروف در تولید مودم ADSL شرکت های بزرگ و بین المللی tplink , dlink هستند که این نوع مودم ها را در انواع مدل های مختلف تولید می کنند و در تمامی بازار های جهان عرضه می کنند .

راهنمای خرید انواع مودم ADSL

شما باید به هنگام خرید هر گونه مودم توجه خود را به چندین مورد داشته باشد ، برای مثال مورد اول این است که خرید خود را از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر انجام دهید ، دوم اینکه سعی کنید خرید خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام دهید تا هزینه اضافی پرداخت نکنید ، به اطلاعات کلی و جزعی مودم بر روی بسته بندی کاملا دقت فرمایید و سپس با انتخاب و م نهایی خرید خود را انجام دهید .

برای مثال فروشگاه هشت ایران یکی از سایت های فروش مودم می باشد که شما می توانید انواع مودم کامپیوتر خود را از هشت ایران سفارش دهید و جلوی درب منزل خود در هر جای ایران تحویل بگیرید .

نکته های قابل اهمیت هنگام خرید مودم

شما هنگام خرید باید به چندین مورد از اطلاعات فنی مودم توجه داشته باشید و بعد از بررسی خرید خود را نهایی کنید ، که می خواهیم به چندین مورد اشاره کنیم :

  • تعداد آنتن مودم ( مثلا تک و یا دو انتن )
  • تعداد پورت های LAN ( اکثرا دارای 4 پورت می باشند )
  • ضد شوک بودن در برابر اتصال برق
  • دارا بودن پورت USB
  • دارا بودن WPS و دکمه ی Reset
  • برد آنتن ( مثلا 100 متر )
  • گارانتی خرید ( نباید از دو سال کمتر باشد )
این مواردی که گفته شد فقط برای خرید مودم های ADSL کاربرد دارد ، و برای خرید مودم های سیم کارتی باید اطلاعات دیگری از دریافت کننده اینترنت خود و . . . را داشته باشید و می توانید از سرویسی که اینترنت دریافت می کنید مودم را خریداری کنید .


UPS Avio 4000 – 10-40 kVA OnLine EXIMPOWER ITALY

راز بازی انفجار چیست و چگونه می توان برنده این بازی شد؟

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده چیست؟

مودم ,های ,adsl ,، ,مورد ,اطلاعات ,خود را ,خرید خود ,برای مثال ,چندین مورد ,به چندین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بزم ادبیات آموزش فیزیک در کلیه مقاطع tricileren چطور به آسانی از اینترنت $ دلار $دربیارم ... Marvin's info سایت اصلی گیره کوچک کننده بینی Nose Up زودنویس Ollie's game پارس اتحاد نماینده رسمی محصولات شرکت بوتان و ایران رادیاتور -کادوس لوله - آرین پایپ در شهر رشت glosaneasis