محل تبلیغات شما


واردات انواع دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات انواع دستگاه تزریق پلاستیک از چین با بهترین برند و کیفیت ، دستگاه های تزریق در انواع مدل های مختلف و در برند های متفاوت تولید می شوند و کیفیت های مختلفی نیز دارند .

دستگاه تزریق پلاستیک چیست ؟

تکنولوژی تزریق یکی از متداول روش های تولید پلاستیک می باشد که کاربرد های بسیار زیاد و فراوانی در صنعت و کارخانجات و کارگاه ها دارد .

تزریق پلاستیک با دستگاه های تزریق با خطای بسیار پایین انجام می شود و بیشتر برای عمل تولید انبوه کاربرد دارد و استفاده می شود ، در تزریق پلاستیک در مرحله اول گرانول های پلیمر ذوب شده و به مایع تبدیل می شوند و بعد از  ان توسط دستگاه در حالت تحت فشار به درون قالب های مشخص شده تزریق می شود ،

در مرحله دوم پلاستیک مایع که به قالب تزریق شده خشک می شود و به جامد تبدیل می شود و پروسه تزریق تمام می شود و قطعه و کالا و یا هر چیز دیگر که تولید می شود آماده است .

نحوه ی کار دستگاه به طور دقیق

  1. ابتدا گرانول های پلیمر خشک شده و در قیف دستگاه قرار می گیرند تا مایع شوند . این گرانول ها در قیف با پودرها و پیگمنت های رنگی و دیگر افزودنی های تقویت کننده ترکیب می شوند .
  2. گرانول ها به بشکه تغذیه می شوند . گرانول ها در بشکه حرارت دیده مایع شده و ، با یکدیگر ترکیب شده و با یک پیچ چرخان به سمت قالب هدایت می شوند .  هندسه پیچ و بشکه به گونه ای بهینه طراحی شده است که به بالا بردن فشار به میزان لازم و ذوب شدن ماده کمک کند .
  3. تلمبه به جلو حرکت کرده و پلاستیک ذوب شده از طریق سیستم چرخنده به قالب تزریق می شود و همه فضای خالی قالب را پر می کند. با پایین آمدن دمای ترموپلاستیک، ماده جامد شده و شکل قالب را به خود می گیرد .
  4. در نهایت قالب گشوده شده و قطعه جامد توسط پین های افشانک به بیرون هل داده می شود، سپس قالب دوباره بسته شده و پروسه برای تزریق قطعه بعدی تکرار می شود .

به صورت کلی نحوه ی کار دستگاه ها و ماشین الات تزریق به اینگونه می باشد ، ولی امکان دارد برخی از دستگاه های پروسه ها و مراحل مختلفی نیز دارا باشند و متفاوت از این چهار مرحله باشند .

انجام این مراحل و پروسه کاری و چرخه تزریق پلاستیک معمولا بسته به اندازه قطعه می تواند از ۳۰ تا ۹۰ ثانیه طول بکشد .

سفارش و خرید دستگاه تزریق از:  https://asantrading.com/importing-all-kinds-of-plastic-injection-machines-from-china

UPS Avio 4000 – 10-40 kVA OnLine EXIMPOWER ITALY

راز بازی انفجار چیست و چگونه می توان برنده این بازی شد؟

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده چیست؟

تزریق ,های ,دستگاه ,پلاستیک ,قالب ,ها ,می شود ,تزریق پلاستیک ,شده و ,می شوند ,شود و ,دستگاه تزریق پلاستیک ,انواع دستگاه تزریق

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ نمایندگی بنیان مشهد به سوی هدایت mekacarbo خرید قیمت ماهیتابه قالبمه دیگ کودکانه بچه گانه داخل عروسکی فانتزی 2021 thewalnege sautracerer دامون پی سازان DAMOONPEYSAZAN . merlackressi John's life